Hit enter after type your search item

Dedykacje

/
/
/

Uczniowie, którzy wykazali się wyjątkowymi umiejętnościami w konkretnej dziedzinie, najczęściej są nagradzani przez swoich wychowawców, nauczycieli, a nawet dyrektorów placówek oświatowych. To właśnie dlatego w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć pięknie zaprojektowane Dedykacje, które można dołączyć do wręczanego upominku. Wszystkie dedykacje posiadają szatę graficzną dostosowaną do wieku ucznia. Dlatego mogą Państwo wygenerować i wydrukować zarówno Dedykacje dla dzieci z klas I-III, klas IV-VIII, a także dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Nagroda za wyniki w nauce oraz za wybitne osiągnięcia


Dedykacje dołączane do nagród rzeczowych posiadają gotowe treści lub też wolne miejsce do samodzielnego napisania, z jakiej okazji wręczany jest konkretny upominek. Wśród proponowanych przez nas Dedykacji, znajdą Państwo między innymi gotowe arkusze dołączane do nagród za osiągnięcie wysokich wyników w nauce, bądź też osiągnięć w czytelnictwie. Ponadto można także wygenerować Dedykację o uniwersalnym charakterze, dzięki czemu mogą Państwo dołączyć do nagrody wręczanej za udział w konkursie, za wysoką frekwencję w zajęciach szkolnych, czy też z powodu wielu innych okazji.

Miły dodatek, który wiele znaczy


Dołączenie do nagrody rzeczowej krótkiej dedykacji, to kwestia jednej chwili, a dla wybranego ucznia może być prawdziwą motywacją do dalszej nauki oraz rozwijania swoich umiejętności. Wszystkie dedykacje wykonane są w formacie A6 z najlepiej wyglądają na papierze matowym o gramaturze 170 g/m². Dzięki temu każda Dedykacja jest niezwykle trwała oraz odporna na zagniecenia.

Jesteśmy przekonani, że drukując nasze Dedykacje, mogą Państwo nie tylko urozmaicić wręczaną nagrodę rzeczową, ale jednocześnie przyczynić się do tego, iż stanie się ona niesamowitą pamiątką na całe życie. Dzięki takiej Dedykacji, uczniowie, którzy będą już dorosłymi osobami, będą mogli pochwalić się swoimi osiągnięciami za czasów szkolnych przed dziećmi, a nawet wnukami. W ten sposób można budować niesamowite wspomnienia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :