Hit enter after type your search item

Plany lekcji

/
/
/

Edukacja wcale nie jest łatwą drogą, szczególnie jeżeli dla dziecka oznacza zupełnie nowy etap. Jednak również na początku tej edukacyjnej drogi istnieje wiele pomocy, z których rzeczywiście warto korzystać. Do nich zalicza się między innymi Plan Lekcji. To właśnie on pomoże zapamiętać, w jakich dniach dziecko ma konkretne lekcje, a także z jakich przedmiotów. Jest to bardzo ważne, ponieważ na początku każdego roku szkolnego pojawiają się pewne zmiany. Najczęściej dotyczą one wymiaru godzin konkretnych zajęć, ale również bardzo często dochodzą zupełnie nowe przedmioty.

Miła oprawa graficzna


Nasze Plany Lekcji zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były przede wszystkim miłe w odbiorze dla samych uczniów. To właśnie z tego powodu, każdy z nich wyróżnia się przyjemną i dopasowaną do różnego wieku dziecka, szatą graficzną. Wśród propozycji można znaleźć również Plany Lekcji, które będą bardziej odpowiadać dziewczynkom, a inne chłopcom. W związku z tym, każdy uczeń znajdzie dla siebie idealny projekt. Dodatkowo są one podzielone pomocną podziałką na dni tygodnia, a także z możliwością umieszczenia kolejnych przedmiotów. To spowoduje, że w Planie Lekcji zapanuje porządek, a także stanie się on wyjątkowo czytelny.

Wygodny arkusz Planu Lekcji


Każdy arkusz Planu Lekcji można wydrukować na najwyższej jakości papierze offsetowym o gramaturze 250 g/m². To powoduje, że Plan Lekcji może być z powodzeniem przypięty do tablicy korkowej, przyczepiony do lodówki lub też po prostu położony na biurku. Tak wysoka gramatura matowego papieru powoduje, że jest on wyjątkowo wytrzymały na zagięcia. Jest to bardzo ważne, ponieważ Plan Lekcji uczniowie najczęściej biorą do rąk wielokrotnie w ciągu dnia. Dodatkowo format A4 przyczynia się do tego, iż plan zajęć lekcyjnych oraz pozalekcyjnych jest naprawdę doskonale widoczny. Warto zatem wydrukować sobie wyjątkowo eleganckie i estetyczne Plany Zajęć, ewentualnie zachęcić uczniów do samodzielnego wygenerowania sobie dowolnego planu lekcji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :